Beretta A400 Xtreme Synthetic KO Yarı Otomatik Av Tüfeği (BA400XSKO)

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
3 yıl garanti 100 müşteri memnuniyeti Guvenilir alisveris telefon iletisim 6taksit ucretsizkargo

  

 

A400 Xtreme Unico; Çok Yönlülük 

 

Bu sentetik yarı otomatik tüfeği bugün türünün en gelişmiş tüfeğidir. Her tür 12 kalibre fişeğini, 70mm ila 89mm ve 24 ila 64 gram arasında güvenilir bir şekilde namludan çıkmasını sağlar. Bir saniyeden daha kısa bir sürede 4 atış yapabilir ve fişeğin türünün veya avlanma veya spor gününün uzunluğu ne olursa olsun son derece yumuşak bir şekilde geri yükelme yapabilir. Aynı zamanda, kusursuz bir şekilde dengelidir ve gözünüzü o hızlı hareket eden uçar avın veya plağın hedefine doğal olarak uyarlarken, merada hızlı ve kolay bir şerit haline gelir . Uçar avcılığı ve hedef atış için ideal olan A400 Xtreme Unico Sentetik, dayanıklılığı ve çok yönlülüğü arayan atıcı için mükemmel seçimdir.

 

Hız;B-link Technology

A400 piyasadaki en hızlı fişek dolumu sağlar. Benzersiz B-Link teknolojisiyle diğer yarı otomatik av tüfeklerine göre % 36 daha hızlı dolum yapar; yani arkadaşınızın tüfeği 2. fişeği yatağa sürerken siz ikinci kuşu çoktan aşağı indirmiş olacaksınız.

 

Kick-Off;

Kick-Off, otomotiv sektöründeki benzer teknolojileri kullanarak dünyadaki tek geri tepme azaltma sistemidir ve % 70'e varan şok emme özelliği sağlar.

 

Düşük Geri Tepme (%70'e tepme azaltma)

A400 Xtreme Unico Sentetik, günümüzün en gelişmiş geri tepme azaltma teknolojisini sunar. Hidrolik amortisörleri ultra-soft bir Micro-Core butt-pad ile birleştiren bu sistemler, sadece fişeğin ateşlenmesi ve ateşlenmesinden kaynaklanan geri tepmeyi değil, aynı zamanda mekanizmanın geri hareketinden kaynaklanan hareketi de en aza indirgemek için birlikte çalışırlar. Bu geri tepme azaltan teknolojiler, hissettiğiniz geri tepmeyi% 70 düşürür; bu teknoloji, omuzda yorulma yapmadan merada daha uzun ve keyifle avınızı yapmanızı sağlar.

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

Beretta A400 Xtreme Synthetic KO Yarı Otomatik Av Tüfeği

Sistem : Yarı Otomatik Gazlı Ve Kinetik Sistem

Kalibre : 12 Kalibre

Fişek Yatağı : 3,5"-89 mm

Fişek Kapasitesi : 3+1

Dipçik - El Kundağı : Ceviz

Ağırlık : ± 3200 Gram

Şok : 3 Adet Optima Şok"