Benelli Nova Tactical Pompalı Av Tüfeği
Benelli Nova Tactical Pompalı Av Tüfeği

Benelli Nova Tactical Pompalı Av Tüfeği (BNBT)

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
3 yıl garanti 100 müşteri memnuniyeti Guvenilir alisveris telefon iletisim 6taksit ucretsizkargo

 

 

Benelli Süper Nova Tactical Pompalı Av Tüfeği

 

SuperNova Taktik pompalı av tüfeği, bir savunma silahında istediğiniz tüm özelliklere sahiptir ve tam bir güven ve huzur sağlar.

Pompalı Güvenilirliği

Hayalet gez ve arpacığı

ComforTech® geri tepme azaltma sistemi ve tabanca kabze

Yüksek teknolojili polimer ile kalıplanmış çelik iskelet çerçevesi

Gömme durdurma düğmesi

 

Supernova, dünyanın en gelişmiş pompalı av tüfeğidir. Son teknoloji Supernova, av tüfeği teknolojisi ve hassas mühendislik alanındaki nihai imkânları temsil eder. Supernova teleskobik dipçik versiyonu, en zorlu kullanıma dahi dayanıklı, çok yönlü bir av tüfeğidir. Teleskopik dipçik herhangi bir takım olmaksızın saniyeler içinde 5 konuma ayarlanabilir. Toplam uzunluk, maksimum 126 cm ile en az 92 cm arasında ayarlanabilir. Büyük tetik koruması, tetik erişimini hızlı ve kolay hale getirir ve yüksek hızda performansı sağlar.

 

ComforTech® sistemi, geri tepmeyi % 48 oranında azaltır.

 

  

 

Tarihde, eğer daha az geri tepmeyi istiyorsan, atışı daha hafif veya tüfeği daha ağır yapmak zorunda kalınırdı. ComforTech® sistemi, tüfeğe daha hafif parçalar eklemek suretiyle geri tepmeyi geliştirerek ateşli silah teknolojisine dönüşmüştür.

 

Benelli, hassas yapısal hesaplamalar için bilgisayar destekli tasarım (CAD) yazılım programları ve bilgisayar destekli mühendislik (CAE) kullanarak keskin tasarımı yarattı.

 

Rahatlık

 

ComforTech® Jel Ped Ekleri geri tepme esnasında yanağınıza bir yastık görevi görür. Ayrıca, daha fazla konfor için yanağınızı ped boyunca kaymasını sağlayan kaygan bir yüzeye sahiplerdir. ComforTech® stokları için 3 beden mevcuttur.

 

 

 

Magnum Fişek Geri Teplerinin Gücünü Al!

 

ComforTech®  geri tepmeyi yaymak için omzunuza karşı daha fazla şok emici malzeme koymuştur. Yumuşak, konforlu dipçik pedi, tepmeleri manyetik yüklerden uzaklaştırır.

 

Geri Tepmeyi Emen Dipçik Bariyerleri;

 

Yaklaşık 22 adet köşeli sentetik ek ile tasarlanan özgün ComforTech® dipçik, dipçiğin esnek olmasını ve geri tepmeyi emmesine olanak tanır. Bu geri tepme emici köşeli tasarım son derece etkili bir geri tepme bariyeri oluştururlar.

Bilgisayar simülasyonu, Benelli mühendislerine bir tüfek dipçiği ile geri tepme verilerini gösterdi. Mavi alanlar minimum tepme. 

 

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

Benelli Super Nova Black Pompalı Av Tüfeğii

Sistem : Pompalı

Kalibre : 12 Kalibre

Fişek Yatağı : 89 mm

Fişek Kapasitesi : 4+1

Dipçik - El Kundağı : Sentetik

Ağırlık : ± 3400Gram

Namlu : 47cm